פינת הגירל קראש – Janelle Ginestra

שבוע טוב!

לא יודעת מה איתכם, אבל אני רק עכשיו מרגישה מאוששת מפסח, כשהייתי גננת פסח היה הזמן הקסום הזה בשנה שיש חופש ממש ממש ארוך ורצוף, ויותר חשוב מזה- כמו שיודעת כל גננת, פסח זה כבר סוף השנה!!

אבל אני כבר לא גננת אלא אמא לפעוט, פעוט פעלתן שרגיל לצאת כל יום בבוקר ולחזור רק בצהריים, לפגוש אנשים ולראות מקומות וכו', ובפסח- יש מלא מלא אנשים בכל מקום. מקומות עמוסים באנשים זה מהשטן, ואם זה לא מספיק גרוע- הכל  כשר ויש רק אוכל מגעיל.

בקיצור- היו לי עכשיו שבועיים שאיכשהו העברתי רוב הזמן בבית, משעשעת את בני משפחתי ואת עצמי מהבוקר עד הערב.

אפילו מסיבות או שיעורים לא היו לי כי כולם לא מתפקדים בחג וגם בין המצרים אז אף אחד לא מתחתן.

אז תודה לאל שזה נגמר, אפשר לחזור לחיים ולשגרה.

ולכבוד כך השקתי פינה שבועית חדשה:

פינת הגירל קראש!

אני מבלה שעות בצפייה בסרטוני ריקוד למינהם ביוטיוב, לפעמים תוך כדי פליטת קולות השתאות אותנטיים והכי חשוב עם לגיטימציה מלאה ובלי רגשות אשם כי אני תמיד יכולה להגיד שאני רקדנית וצריכה להתעדכן ולמצוא השראה.

אז חשבתי למה לא לשתף את הרקדניות/ רקדנים האהובים עליי ולתת לכולם להנות!

ההנאה מובטחת.

בקיצור, את הרקדנית הראשונה שאני רוצה להציג יתכן מאוד שחלקכם מכירים מהיו טיוב, הקליפים שלה ושל השותף שלה ליצירה (ולחיים) הופכים לויראליים באופן קבוע, רוב הסרטונים שבהם היא רוקדת הם מהסדנאות בסטודיו, אבל היא גם מצלמת בנוסף הפקות מושקעות שנראות כמו קליפ לכל דבר.

אחד הדברים המעניינים שקרו בזכות היוטיוב הוא המעבר של רקדנים שלרוב רקדו מאחורי אמן כלשהו (בקליפ או בהופעה) לקדמת הבמה. יש לא מעט רקדנים שהפכו לכוכבים גדולים בעזרת היו טיוב, ג'אנל היא אחת מהם.

ראיתי אותה פעם ראשונה  בקליפ של ניקי מינא'ז לאנקונדה, ואפילו שהיא עמדה ליד הגברת מינא'ז- פצצת כריזמה מטורפת, העיניים שלי נמשכו אליה, אחרי כמה זמן פתאום ראיתי אותה בקליפ ביוטיוב וזיהיתי אותה מיד, אני חושבת שיש בה משהו ממש מיוחד- כריזמה מ-ט-ו-ר-פ-ת קודם כל, היא מאוד יפה – אבל לא בצורה קונבניונאלית (זה מוזר שאני ממש אוהבת את הסנטר שלה?) ויש בה פשוט משהו כל כך עוצמתי כשהיא רוקדת-היא מינית, ויצירתית ואפילו נראית טיפה אחוזת טירוף, ואי אפשר להוריד ממנה את העיניים, וזה עוד בלי לדבר על היכולות הפיזיות הלא הגיוניות בעליל שלה.

(בתמונה הראשונה בסרטון היא שוכבת בצד ימין , סומכת עליכם שתזהו אותה משם הלאה)

גוגל סיפר לי שהיא גם שחקנית, בת 26 ורוקדת מאז שהיא בת שנתיים (?!), שהיא עבדה עם פינק, ביונסה, ג'סטין וכו',  היא מלמדת בכל העולם ואפילו ביקרה בארץ הקודש והעבירה סדנאות.

ממליצה בחום לעקוב אחרי הערוץ שלה אם אתם מחפשים השראה, רקדנים או לא מבטיחה שתתמלאו אנרגיות.

מילה על המקום בו מצולמים רוב הסרטוני כוריאוגרפיה- יש המון סרטונים ביוטיוב של כוריאוגרפיות וסדנאות שקורות שם, הסטודיו ממוקם בהוליווד ומכשיר רקדנים שמגיעים מכל העולם ורוצים לעבוד בריקוד בצורה מקצועית אבל ברמה הכי גבוהה ובמקומות הכי הכי- עם האמנים הכי מצליחים, בהפקות הכי גדולות וכו', לא רק ג'אנל הפכה להיות מאוד מוכרת בעקבות הסרטונים שצולמו שם אלא הרבה רקדנים אחרים שעושים אותו דבר, כולם מוכשרים ברמה לא סבירה. לפעמים אני נכנסת לאתר של הסטודיו ומסתכלת על לוח הזמנים כאילו זה רלוונטי לי באיזשהו מובן (זה לא).

שבוע קל ונטול מצות!

הדס